Değişken Devirli Sirkülasyon Pompaları

optinma

 

Her Şey İçin Tek Çözüm

Her geçen gün çevreye saygılı ve daha iyi performansın yanında önemli enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünleri ürün gamına katarak yaşam kalitesini önemli ölçüde iyileştirmeyi hedeflemektedir. Isıtma alanında uygulanan yeniliklere uyum süreci mini sirkülasyon pompaları için gerçek bir dönüm noktası ile sonuçlandı;

Özellikleri

  • Sirkülasyon pompası seçiminde maksimum kolaylık.
  • Hata yapma olasılığının ortadan kalkması.
  • Devreye almada en düşük zaman kaybı.

 

2. Enerji Tasarrufu
Sadece 6 W ile mükemmel güç.
Tronic yüksek enerji verimine sahip değişken hızlı bir pompadır: aslında, eşdeğer hidrolik performansta hem geleneksel üç hızlı pompalara hem de daha gelişmiş elektronik sirkülatörlere göre %80’e kadar daha az elektrik tüketir.
3. İdeal Performans
Tronic bireysel ısıtma sistemleri için ideal çözümdür. Geleneksel bir üç hızlı sirkülatörü her zaman optimum sistem çalışma noktasında çalıştırmak mümkün değildir. Dahası, Tronic pompanın performansı pompalanan sıvının sıcaklığı ile veya diğer işletim koşullarına göre değişmez.
4. Güvenilirlik
Rotor kilitlenmelerine son.
Tronic pompa kilitlenme sorunlarını sınırlandırmak için tasarlanmış özel teknikler barındırmaktadır: patentli “kare oda” çalışma kesintisi olasılığını ortadan kaldırır, çünkü rotor odası içindeki kirlilikler “kare odalarda” toplanmaktadır.
Gelişmiş elektronik yazılım ile dönmede yaşanabilecek güçlükler, zorlanmalar arıza oluşmadan tespit edilip özel tekniklerle giderilerek doğru başlangıc yapılması garanti edilir.

5. Montaj ve Devreye Alma Kolaylığı
Tronic özel bir kablo rakoru ile donatılmıştır: sadece iki iletkeni terminal kartına bağlayın ve ikincisini bağlantı arayüz kutusunda sağlanan bölmeye bağlayın. Maksimum hız ve kolaylık. Kontrol kutusunu açmaya gerek bile yok.

 

alarko
sumak-pompa
standart-pompa
vansan
wilo
alfen
grundfos
mas-daf-logo